Iglorz

Iglorz: zdjęcie 1 z 10
Iglorz: zdjęcie 2 z 10
Iglorz: zdjęcie 3 z 10
Iglorz: zdjęcie 4 z 10
Iglorz: zdjęcie 5 z 10
Iglorz: zdjęcie 6 z 10
Iglorz: zdjęcie 7 z 10
Iglorz: zdjęcie 8 z 10
Iglorz: zdjęcie 9 z 10
Iglorz: zdjęcie 10 z 10

Iglorz jest naszym najstarszym jeżem. Kupiliśmy go z prywatnej hodowli w Kartuzach. Był dzieckiem bardzio otwartej i żywiołowej matki. Ma on jednak całkowicie odmienny charakter: jest niedostępny, wiecznie zamyślony, tajemniczy.. Ale jednocześnie jest wierny i oddany. Zawsze pozna mój zapach, staje się apatyczny gdy wyjeżdżam i nie ma mnie przez kilka dni, uwielbia spać na moich kolanach albo uczyć się ze mną na zajęcia. Bywa, że sobie troszkę pofuka, ale wiem, że tylko się ze mną przekomarza ;)


Jeżyna

Jeżyna: zdjęcie 1 z 4
Jeżyna: zdjęcie 2 z 4
Jeżyna: zdjęcie 3 z 4
Jeżyna: zdjęcie 4 z 4

Jeżyna gdyby nie to, że jest samiczką, nosiłaby imię Dynamit, tak jak jeden z jej synów. Jeżyny wszędzie pełno - zawsze chętna do zabawy i biegania. Bawi się ochoczo wszystkim co się jej rzuci. Zjada wszystko co tylko da się zjeść. Budzi się wcześnie a spać kładzie się późno, nie ma więc problemu z tym, żeby trafić w przyjazną dla niej porę dnia, jest szczęśliwa gdy poświęca się jej uwagę i czas :) Pozwala sobie robić zdjęcia, jest wzorową jeżową matką. Czasami ciężko utrzymać ją w ryzach. Mieszkanka Iglorza i Jeżyny powinna dać jeże perfekcyjne, o czym przekonamy się już niedługo, gdy jeżowe oseski zaczną dawać pierwsze oznaki swojego indywidualnego charakteru :)


Oseski

Oseski: zdjęcie 1 z 10
Oseski: zdjęcie 2 z 10
Oseski: zdjęcie 3 z 10
Oseski: zdjęcie 4 z 10
Oseski: zdjęcie 6 z 10
Oseski: zdjęcie 5 z 10
Oseski: zdjęcie 7 z 10
Oseski: zdjęcie 8 z 10
Oseski: zdjęcie 9 z 10
Oseski: zdjęcie 10 z 10

Oseski to nasz pierwszy miot Iglorza oraz Jeżyny. Na chwilę obecną mamy 4 młode Jeżyki, które będą gotowe do przekazania do nowego domu już 30 października.